מקדונלדס עד הבית? בדקנו עד כמה שווה המשלוח של הרשת הפופולארית

רק לאחרונה החלה רשת מקדונלדס במשלוחים עד הבית, אז היינו חייבים לבדוק לכבוד ההופעה הראשונה של מדור ביקורים המשלוחים שלנו, עד כמה הוא מוצלח וטעים. והכי חשוב: האם הצ'יפס מצליח להישאר פריך?

בזמן שכמעט כל רשתות המזון המהיר מספקות שירותי משלוחים כבר שנים, איכשהו רשת מקדונלדס נשארה קצת מאחור, ולא היתה קיימת על מפת המשלוחים, למרות שאין ספק שהאוכל שלה הוא המאנצ’ האולטימטיבי. עכשיו, כששירות המשלוחים שלם ממשיך להתרחב לעוד ועוד ערים בארץ, החלטנו לבדוק עד כמה הוא שווה.

ההזמנה מתבצעת דרך האתר של מקדונלד’ס, והוא נוח ואפילו די כיפי לשימוש. התפריט כולל את כל המנות והארוחות שיש גם בסניפים, אבל המחירים, משום מה גבוהים יותר מאשר בסניפים עצמם. זה לא היה כל כך נורא, אם לא היו דמי משלוח של 15 שקלים בנוסף למחירים הגבוהים.

המשלוחים עדיין לא מגיעים לכל הארץ ולא קיימים בכל הסניפים, אבל לאט לאט הם ממשיכים להרחיב את אזורי החלוקה. אז הזמנו שתי ארוחות, חיזקנו אותן בטבעות בצל נוספות (אגב, למה אי אפשר להחליף את הצ’יפס בארוחה בטבעות בצל? מוזר) וחיכינו לראות האם יש סיכוי שהצ’יפס יצליח להשאר פריך וטעים גם במשלוח.

המשלוח הגיע אלינו מהר מאוד, תוך 25 דקות מהרגע שבו סיימנו את ההזמנה, בקופסה נאה ממש, עם ידיות שרוך נוחות. 

משלוח ממקדונלדס. צילום: גיל גוטקין
אהבנו את הקופסה. צילום: גיל גוטקין

ההתלהבות שלנו מהקופסה המשיכה גם כשפתחנו אותה. היא כוללת פס קריעה לכל אורכה, שהופך אותה למעין מגש נמוך שכל האוכל בתוכו. ככה אפשר ללכלך עם הצ’יפס והרטבים את הקופסה עצמה, בלי ללכלך שולחנות.  

גם המוצרים עצמם ארוזים בקופסאות מעוצבות, עם מכסים שנפתחים בקלות וחורי איוורור שגרמו לנו לקוות שהצ’יפס אכן יישאר פריך.

משלוח ממקדונלדס. צילום: גיל גוטקין
אז מי נשאר פריך ומי לא? צילום: גיל גוטקין

אז לא, למרות מאמצי האריזה, הצ’יפס היו די נפולים. הם עדיין היו חמים, וגם מלוחים כראוי, אז עדיין היה כיף לאכול אותם, אבל הפריכות הכיפייית נעלמה לגמרי. טבעות הבצל, לעומתם, הצליחו להישאר פריכות לגמרי, ממש כאילו יצאו מהטיגון עכשיו. הפוטטוס, כמו הצ’יפס, איבדו גם הם מהפריכות שלהם. בניגוד לצ’יפס, היה פחות כיף לאכול אותם במצב הזה. לסיכום ענייני הפריכות ומצב האוכל במשלוח, אנחנו שמחים לבשר שהנאגטס, שאנחנו קצת מכורים אליהם, היו פריכים וחמים. ההמבורגר הגיע עטוף בנפרד, אבל כבר מורכב לגמרי. באורח פלא הלחמנייה הצליחה לשמור על עצמה ולא להתפרק למרות ששהתה עם הבשר והירקות לא מעט זמן, וההמבורגר באופן כללי היה בדיוק מה שהמבורגר של מקדונלדס אמור להיות. לא פחות ולא יותר. אם תהיתם, השתיה המוגזת הגיעה בבקבוקים ולא בכוסות של שתייה מהמכונה.

משלוח ממקדונלדס. צילום: גיל גוטקין
משלוח ממקדונלדס. צילום: גיל גוטקין

סיכום: המשלוח של מקדונלדס הוא כמעט כל מה שציפינו ממשלוח שכזה. הוא ארוז בצורה חכמה ומושקעת, הגיע חם, וכמעט כל האוכל היה טעים כמו בסוף. אם רק הצ’יפס יצליח להיות פריך, המשלוח היה מושלם. רק מה הקטע עם המחירים הגבוהים האלה, מקדונלדס?

קטגוריות

תגיות

תגובות (0)

Avatar